دانلود کتاب pdf افعال دو کلمه ای انگلیسی بصورت رایگان

یادگیری افعال دو کلمه ای همیشه توسط استاد عطایی در کلاسهای زبان ایشان توصیه شده و تعداد زیادی از افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی را در کلاسهای زبان استاد عطایی کار میشوند. در این مطلب قصد داریم به دانلود رایگان کتاب pdf افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی بپردازیم که دیگر زبان آموزان هم بتوانند از این کتاب pdf بهترین بهره را ببرند.

 

افعال دو کلمه ای یا phrsal verbs انگلیسی

به فعل هایی که شامل ۲ یا بعضی اوقات ۳ قسمت باشند phrasal verbs گفته میشه و مهم ترین فعل ها برای مکالمه انگلیسی و درک مکالمات انگلیسی هستند. تاکید ویژه ای برای این فعل ها در کلاسهای استاد عطایی وجود دارد و به همین خاطر تصمیم گرفتیم که یک کتاب pdf از بهترین phrasal verbs های انگلیسی که بیش از ۱۰۰۰ عدد از آنها میباشد را برای شما عزیزان تهیه کنیم و آن را بصورت رایگان در اختیار زبان آموزان سایت بزرگ عطایی آنلاین قرار دهیم.

 

دانلود کتاب pdf افعال دو کلمه ای

 

با کلیک در اینجا میتوانید به رایگان کتاب افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی را دانلود نمایید.

 

مرتبط با این مطلب:

 

در سایت زبان مارکت میتوانید ۴ کتاب با ترجمه فارسی افعال محاوره ای انگلیسی را که شامل ۲۵۶ عدد از پرکاربرد ترین فعل های زبان انگلیسی و ۶۸۷ اکشن و معنای مختلف + توضیحات فارسی و ۱۳۰۰ تمرین مفید و متنوع بعلاوه کلید سوالات و تمرینات هستند را خریداری نمایید.

 

دانلود کتاب افعال محاوره ای انگلیسی برای موبایل (با فرمت epub)

دانلود کتاب افعال محاوره ای انگلیسی با فرمت pdf

 

همچنین یک دوره آموزش آنلاین افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی توسط استاد عطایی که قبلا برگزار شده و شامل ۱۲ ساعت آموزش ویدیویی مفید میباشد را میتوانید از سایت زبان مارکت دانلود نمایید.

 

دانلود دوره آموزشی فعل های phrasal verbs انگلیسی

منبع عطایی آنلاین

ارسال نظر و درخواست مشاوره

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.