دانلود کتاب pdf آیلتس کمبریج ماژول جنرال

دانلود کتاب pdf آیلتس کمبریج ماژول جنرال

0 1,207

دانلود کتاب pdf آیلتس کمبریج ۱۱ هم اکنون در سایت www.englishzero.ir امکان پذیر میباشد.

مجموعه کتاب های Cambridge IELTS منابع فوق العاده مفید برای داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS مخفف International English Language Testing System) است. هر کتاب از این مجموعه شامل 4 آزمون (از آزمون های گذشته آیلتس) برای هر مهارت است که توسط انتشارات کمبریج تهیه می شوند. این آزمونها هم شامل آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و هم جنرال (General IELTS) می باشند. این کتاب همچنین دارای پاسخ های هر چهار ازمون است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت شنیداری نیز ارائه می شود. در آزمون مهارت نوشتاری (Writing) نمونه هایی از مقالات واقعی که داوطلبان این آزمون می نویسند را به همراه نمره کسب شده و نقاط ضعف و قوت آنها در انتهای هر آزمون قرار داده است.

نکته دیگر در خصوص این مجموعه این است که برای آزمون مهارت های درک مطلب (Reading) و شنیداری (Listening) نحوه محاسبه نمره در انتهای کتاب توضیح داده شده است.

تاکنون 11 جلد کتاب از این مجموعه انتشار یافته است. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در امتحان آیلتس ایجاد شده است پیشنهاد می شود از کتاب های جدید تر این مجموعه استفاده شود. جلد های 1 تا 5 تفاوت نسبتا زیادی با امتحان آیلتس کنونی دارند .

دانلود کتاب pdf آیلتس کمبریج ۱۱ + فایلهای صوتی

دانلود کتاب آیلتس کمبریج ۱۱ نسخه General Training – حجم فایل: ۱۰۹ مگابایت

رمز عبور جهت دسترسی به فایل: www.englishzero.ir

ارسال نظر و درخواست مشاوره

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.